Zestaw do pielęgnacji paznokci i dłoni


40,00 
Dostepność: Produkt dostępny
Dostawa: do 24 godzin

W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do Sklepu, na koszt Sklepu, reklamowany towar wraz z opisem niezgodności.
Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności.
Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep.

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY
1. Na podstawie Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30.05.2014 r. Klient ma prawo odstąpienia od umowy.
2. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne, jeżeli Klient złoży Sklepowi, w terminie 14 dni od odbioru towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy, pod warunkiem, że kupiony w Sklepie towar nie został użyty tj. w przypadku buteleczek zawierających substancje płynne nie zostały one otwarte.
3. Klient zwraca towar do Sklepu na własny koszt w terminie 7 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
4. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki, Sklep sprawdzi stan przekazanego produktu.
5. W terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia, o którym mowa w punkcie 2, przy spełnieniu warunków wymienionych w punktach 3 i 4, Sklep zwraca Klientowi zapłaconą kwotę. Klient powinien wskazać numer rachunku bankowego, na jaki ma zostać przelana zwracana kwota. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.
6. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można złożyć w dowolnej formie, powinno jednak zawierać dane, o których mowa w Ustawie o prawach konsumenta z dnia 30.05.2014 r. Może mieć wzór jak poniżej: 

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

    Adresat: VERA Pro Alicja Zaremba, 58-160 Świebodzce ul. Królowej Elżbiety 1a, NIP: 8842364899. Tel. 603868380. Adres email: zamowienia@verapro.pl.
    Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy………………………………………………………….......
    Data zawarcia umowy(*)/Data sprzedaży 
    Imię i nazwisko konsumenta(-ów)
    Numer zamówienia(*)/Numer faktury
    Adres konsumenta(-ów)
    Nr rachunku bankowego na który ma być dokonany zwrot środków pieniężnych ………………………………………………………………………………………………..
    Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)
    Data ………………………..
(*) Niepotrzebne skreślić.

7. Sklep niezwłocznie po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy potwierdzi jego otrzymanie Klientowi.

Koszt dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej pod wskazany adres:

  • przelew na konto - 18 zł
  • płatności online - 18 zł
  • pobranie - 20 zł

Koszt dostawy przy odbiorze w paczkomacie: 13 zł

W przypadku zamówienia powyżej 500,00 zł (suma towarów) koszty przesyłki będą równe 0,00

Przedstawiamy doskonały zestaw do usuwania stylizacji i głębokiej regeneracji paznokci i skóry dłoni.

W zestawie znajdziesz:

- Cinnatize 30 ml - dostajesz go od nas GRATIS! Jest to preparat, który w bezpieczny i delikatny sposób usunie hybrydę lub zmyje lakier z paznokci. Dodatkowo wykazuje silne działanie antyseptyczne - dezynfekuje płytkę.
- Dadi' Oil 3,75 ml, to jedyna na rynku w 100% naturalna i w 95% organiczna oliwka do pielęgnacji skóry i paznnokci. Jednym z jej największych atutów jest to, iż natychmiast się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu na skórze, wnika głęboko dogłębnie nawilżając i uelastyczniając skórę i płytkę paznokcia. Oliwka Dadi' Oil stosowana regularnie w okolice macieży sprawia, że paznokcie odrastają mocne, elastyczne, z naturalnym połyskiem i zdrowym kolorem. 
- Luxury Dadi' Lotion 59 ml, to balsam do pielęgnacji skóry (dłoni i całego ciała), którego bazą jest nasza kultowa oliwka organiczna Dadi' Oil. Balsam, tak jak oliwka, natychmiast się wchłania, a skóra pozostaje głeboko nawilżona i elastyczna przed długi czas. Stosuj balsam regularnie, aby skóra pozostała gładka, elastycznac i doskonale nawilżona, w szczególności, kiedy tak często myjemy i dezynfekujemy dłonie.

Każdorazowe mycie dłoni, o dezynfekowaniu już nie wspomnę, pozbawia nasza skórę naturalnej lipidowej bariery ochronnej, co w efekcie doprowadza do szybkiego przesuszenia skóry. Stosuj balsam regularnie, aby zapobiec tym problemom.
W przypadku egzemy czy ekstremalnego wysuszenia skóry, proponuję zmieszanie Oliwki Dadi' Oil z balsamem i wmasowanie go w skórę.


 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Masz pytania dotyczące produktu 603 86 83 80 zamowienia@verabeauty.pl