top of page
O MNIE

Witaj! Na imię mam Alicja i jest mi niezmiernie miło powitać Cię u siebie :)

Mam nadzieję, że kilka słów o mnie i mojej działalności przybliży ci nieco moją filozofię i sprawi, że zaufasz mojej wiedzy i doświadczeniu. Nie bez powodu prowadziłam jeden z najlepszych salonów w Świdnicy przez 8 lat! :)​

Swój pierwszy Salon założyłam w 2012 roku w Świdnicy (VERA Kosmetyka i Medycyna Estetyczna). Zajmowałam się głównie wysoko specjalistycznymi zabiegami na twarz, ale też doskonaliłam swoją drugą pasję, jaką jest stylizacja paznokci, co bardzo szybko doceniły moje Klientki :)

Teraz, po krótkiej przerwie, nadszedł czas na to, aby podzielić się swoim doświadczeniem, pasją i dostępem do najlepszych zabiegów i produktów do pielęgnacji domowej na rynku z Wami tu, w moim rodzinnym mieście :) Już nie musisz jechać do Wrocławia, żeby skorzystać z najlepszych zabiegów! :)

Jestem pewna, że każda i każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie, a czas spędzony w moim salonie, to będzie czas relaksu i pretekst do zadbania o swoje potrzeby na najwyższym poziomie.

Zabiegi na twarz skomponowane są (jak zawsze) w oparciu o wiodące na rynku marki, które bazują na najnowszych osiągnięciach naukowych i tworzą produkty zabiegowe przede wszystkim SKUTECZNE i bezpieczne. Będę się tą wiedzą z wami dzielić na bieżąco w naszych SoMe.​

 

Ponadto - jako pierwsza w Świdnicy wiele lat temu (i do momentu zamknięcia salonu jedyna) zaoferowałam BEZPIECZNE przekłuwanie i to dwoje uszu jednocześnie kolczykami szwedzkiej marki Blomdahl Medical! Blomdahl to jest przełom, ponieważ po pierwsze używamy do tego kolczyków wykonanych z BEZPIECZNEGO plastiku medycznego i dzięki temu wszelkie alergie są wyeliminowane niemal w 100% (!!!), a po drugie - nie ma problemu strachu dziecka przed przekłuciem drugiego uszka. Mam setki takich zabiegów za sobą i zawsze, w 100% szczęście w oczach rodziców i dziecka już po :)))

W moim menu zabiegowym jest wiele skutecznych propozycji na wiele problemów (w szczególności anti-aging), a ofertę stale poszerzam. Zapoznaj się proszę z ich opisem - chcę, żebyś wiedziała (wiedział), dlaczego zabiegi, które proponuję, są najlepsze i naprawdę działają :)

Aktualną ofertę zabiegową oraz ceny usług znajdziesz na stronie booksy: verabeauty.booksy.com

bottom of page